W 2018 roku rusza druga edycja Programu Menadżerskiego - FGL Programm, skierowanego do absolwentów uczelni wyższych oraz pozostałych osób ze znajomością języka niemieckiego, zainteresowanych rolą menedżerską na stanowisku:

KIEROWNIK REGIONU

W ramach programu oferujemy 12-miesięczny okres wdrożenia, podczas którego poznasz specyfikę pracy na kluczowych stanowiskach w dziale sprzedaży, zaznajamiając się z filozofią i funkcjonowaniem firmy Unser Heimatbäcker. Już na samym początku programu za wykonywaną pracę otrzymujesz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz wszystkie niezbędne narzędzia do jej realizacji. Po pozytywnym przejściu procesu wdrożeniowego obejmujesz stanowisko Kierownika Regionu Sprzedaży w ramach regionalnych struktur sprzedaży lub Trenera Sprzedaży.

Zastanawiasz się co możesz zyskać?
- doświadczenie
- rozwój osobisty
- przejęcie odpowiedzialności

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji (Listu motywacyjnego i CV w języku niemieckim), przesyłając ją na adrres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.