Zapraszamy do lektury kolejnej edycji przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” przygotowanego przez redakcję serwisu KarierawFinansach.pl oraz ekspertów ze świata finansów. Najnowsze wydanie na rok akademicki 2017/18  możesz przeglądać online lub pobrać na swój komputer, odwiedzając stronę kariera w finansach.

"Poradnik dla osób szukających pracy w Niemczech" jest zbiorem podstawowych informacji na temat warunków pracy oraz pobytu w Niemczech. Stworzony został na podstawie doświadczeń w codziennej pracy konsularnej. Krok po kroku omawia problemy na jakie może natrafić polska migracja zarobkowa oraz jak tych problemów uniknąć i do jakich instytucji można zwrócić się o pomoc. Poradnik można pobrać TUTAJ.
 

Chcesz studiować w Niemczech? Zastanawiasz sie jak wyglądają studia i życie (studenckie) w Niemczech? Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem "Studia w Niemczech" w wersji on-line wydanym przez DAAD (Niemiecką Centralę Wymiany Akademickiej), będącą wspólną organizacją niemieckich szkół wyższych.